Poszukuję kierownika biura

KONTAKT

Niepołomice - Dodane przez t.czwartkiewicz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukuję kierownika biura

irma KW Grupa poszukuje pracownika na stanowisko kierownika biura. Po okresie próbnym oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Przewidywany zakres obowiązków:
-organizacja kalendarza zarządu
-tworzenie katalogów odbiorców i dostawców
-nawiązywanie kontaktów handlowych
-przygotowywanie ofert oraz prezentacji
-tworzenie cenników oraz ofert handlowych
-bieżąca obsługa biura.

Wymagania:
-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bieżące kontakty z partnerami handlowymi z zagranicy), mile widziana znajomość języka włoskiego
-biegła obsługa pakietu office
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów: swoboda w rozmowach zarówno telefonicznych jak i podczas spotkań na żywo.

Oferujemy:
-telefon oraz laptop służbowy
-pakiety pracownicze wg uzgodnień
-możliwość odbycia kursów i szkoleń.

Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej na innowacje, dążącej do rozwoju. Własna inicjatywa mile widziana.

Krótki materiał o naszej firmie:
youtube.com/watch?v=OoNCPZZQMQA

Mapa NiepołomiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukuję kierownika biura

Polecane, ciekawe strony z Niepołomic. Prowadzisz serwis o Niepołomicach lub zwiazany z Niepołomice - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Niepołomice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Niepołomic: Wieliczka ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Kraków ogłoszenia bezpłatne - Myślenice ogłoszenia - Olkusz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję